Fuj fuj

12. may 2011 at 16:50 | randy |  deník
Takže počasí je naprosto odporný! Z čehož vyplývý, že nepůjdu ani běhat a ani na brusle. Když už se k něčemu odhodlám (konečně), tak to nakonec stejně nevyjde. Takže velmi překvapivě opět zůstávám sedět na zadku. Až na to nakupování. Ach jo, asi budu aspoň trochu posilovat. Ono totiž není moc snadný si věřit, když vám vlastní rodiče řeknou: Jsi tlustá! nebo Ježiš, ty zas vypadáš. nebo Všimla sis toho? Ty máš ixáky! :/ Ale nejvíc ze všeho miluju věty typu: Odval ten svůj velkej zadek! nebo Nelez tam! Propadne se to!
Asi se to nespraví, ale stejně jim chci ukázat. Teď totiž nehrozí, že by mě někdo chtěl nosit na rukou - člověka to totiž odrazí, už jen když mě vidí!

Ach jo, moje problémi stejně nikoho nezajímaj. Dneska mám naprosto příšernou náladu, takže doufám, že jí na vás tímhle pesymistickým článkem nepřenesu... R
 


Comments

1 Blackberry | Web | 12. may 2011 at 18:06 | React

rodiče si nikdo nevybere, to je na tom to nejhorší a nemůžeš za to, jací jsou. rozhodně si to neber k srdci, ačkoliv slova rodičů bolí a ovlivňují tvoje chování, i tak, nedej se. ignoruj tyhle věty. jakpak asi vypadají oni sami? ať už jakkoliv, i tak si tímto filtrují nějaký vnitřní problémek, jinak by to neříkali. neměj jim to za zlé, asi vůbec netuší, jaké to může mít následky.
prostě měj svou hlavu. svůj názor sama na sebe a kašli na to co říkají ostatní. pokud si TY SAMA myslíš, že bys mohla trošičku zhubnout, tak klidně, ale s rozumem. pokud si to nemyslíš a cítíš se dobře, tak to nedělej. nikdo jiný než ty sama ti za to totiž nestojí. vážně :) a na to kolik měříš a vážíš určitě nemáš tlustej zadek a ani nic jinýho :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.